Вхід Реєстрація

Розклад додаткових занять

Графік

проведення консультацій у ІI семестрі 2018-2019 н.р.

Клас

Предмет

Каб

День

Час

Вчитель

9-Г

укр. мова

309

вівторок

14.30-15.15

Браславська Н.І

9-Б,В

укр. мова

309

вівторок

15.20-18.00

Браславська Н.І

11-А

укр. мова

310

четвер

15.30-17.00

Браславська Н.І

7

укр. мова

223

середа

15.20-16.30

Чубарова С.М.

6

укр. мова

223

понеділок

15.20-16.30

Чубарова С.М.

8,10

укр. мова

309

понеділок

7.45-8.25

Боженко С.І.

7,8

укр. мова

310

середа

8.00-8.30

Шльоміна В.В.

11-Б

укр. мова

310

вівторок

8.00-8.30

Шльоміна В.В.

6

укр. мова

310

вівторок

7.45-8.25

Граділенко С.В.

7

укр. мова

310

четвер

7.45-8.25

Граділенко С.В.

5

укр. мова

310

понеділок

7.45-8.25

Граділенко С.В.

5

укр. мова

221

вівторок

15.30-16.15

Міхєєва М.Є.

5

укр. мова

324

вівторок

14.25-15.10

Карпенко Ю.В.

6-7

укр. мова

313

понеділок

15.20-16.05

Костюкова І.І.

8-А

математика

217

середа

8.00-8.30

Василенко О.В.

6-Д

математика

216

четвер

8.00-8.30

Шульга Н.В.

10

математика

312

вівторок

8.00-8.30

Лавриненко Л.В.

6

математика

312

понеділок

8.00-8.30

Лавриненко Л.В.

9-А

математика

223

понеділокчетвер

7.45-8.25

Циган М.З.

11-А

математика

223

вівторок пятниця

7.45-8.25

Циган М.З.

 

 

 

 

 

Комчатних В.О.

8-В

математика

222

понеділок

15.20-16.20

Вірич Н.В.

7

математика

222

середа

15.20-16.20

Вірич Н.В.

 

інформатика

215

пятниця

15.20-16.20

Вірич Н.В.

10

математика

309

вівторок

14.30-15.30

Саковська Н.А.

9

математика

217

вівторок

7.45-8.25

Шеліна О.В.

7

математика

217

середа

15.15-16.00

Шеліна О.В.

 

 

 

 

 

Горб А.Л.

8,9

математика

320

понеділок

8.00-8.30

Осадчий Ю.І.

5-9

математика

320

четвер

15.15-16.15

Осадчий Ю.І.

5-11

інформатика

214

понеділок

15.15-16.15

Шпак Т.Л.

8,9,11

фізика

321

вівторок

7.45-8.15

Богословська С.Д.

9,10

фізика

322

понеділок

15.15-16.15

Лактіонова І.М.

5,7

географія

114

пятниця

15.20-16.05

Ткаченко Л.М.

89

географія

113

понеділок

14.15-15.15

Сушко Г.І.

6,10

географія

113

середа

15.20-16.20

Трубачова Н.Ю.

 

 

 

 

 

Лут Р.І.

 

 

 

 

 

ПолегенькоА.Г.

 

 

 

 

 

ПолегенькоА.Г.

7-11

хімія

317

середа

15.20-16.20

Кипоренко О.Я.

8

хімія,біологія

317

понеділок

15.15-16.15

Крамар Л.І.

9-В

історія

229

вівторок

15.20-16.10

Михайленко І.О.

10-А

історія

229

четвер

15.20-16.10

Михайленко І.О.

5-11

історія

230

вівторок

16.10-17.00

Білоус А.А.

6-9

історія

229

вівторок

15.10-16.05

Хміль В.А.

5-11

історія

230

середа

15.10-16.05

Токовчук О.А.

5-11

зарубіжна література

220

пятниця

14.25-15.25

Птиченкова О.В.

5-10

зарубіжна література

324

понеділок

15.30-16.30

Дудка Н.А.

 

 

 

 

 

Белейчук С.Б.

5-Б

англ. мова

119

понеділок

8.00-8.30

Таран А.В.

6-Б,В

англ. мова

119

вівторок

8.00-8.30

Таран А.В.

7-Б

англ. мова

119

пятниця

8.00-8.30

Таран А.В.

5-9

англ. мова

307

понеділок

16.30-17.30

Тимошина Н.В.

 

 

 

 

 

Медун А.М.

 

 

 

 

 

Кузьміна О.В.

8-10

англ. мова

308

вівторок

15.20-16.20

Ломова О.А.

5,8,9,

англ. мова

314

пятниця

15.20-16.20

Шепетовська І.В.

6,8,11

англ. мова

311

вівторок

15.30-16.30

Пілецька В.О.

5

нім. мова

119

понеділок

14.20-15.10

Дорошенко О.В.

6,7

нім. мова

119

понеділок

15.20-16.10

Дорошенко О.В.

5-9

трудове навчання

117

понеділок

15.15-16.15

Єременко В.В.

 

Переваги ліцею «Голосіївський» №241
сучасні освітні
технології
кваліфіковані та турботливі
вчителі
Індивідуальний підхід
до кожної дитини
безліч різноманітних
гуртків
Чому батьки обирають ліцей «Голосіївський» №241
Гармонійний розвиток дітей.
В ліцеї створені умови для розвитку творчих здібностей та пізнавальних інтересів.
Висока якість та результативність навчання.
Батьки впевнені в майбутніх успіхах своєї
дитини.
Зручне розташування ліцею.
Дістатись зручно як автомобілем, так і громадським транспортом.
Ліцей пропагує здоровий спосіб життя.
Батьки не хвилюються за негативний вплив вулиці на дітей.